BEST MANAGERS po raz drugi w Alchemii

BEST MANAGERS po raz drugi w Alchemii

Opublikowany

W dniu 23 stycznia w biurze TORUSA w budynku ARGON w ALCHEMII odbyła się druga edycja warsztatów BEST MANAGERS.

Blisko  20 uczestników tym razem doskonaliło umiejętność delegowania zadań. Czy umiejętne delegowanie zadań wpływa na efektywność pracy zespołu? Wszyscy managerowie znają odpowiedź na to pytanie, ale osiągnięcie poziomu  doskonałości w tym obszarze wcale nie jest łatwe. Dlatego na drugich (z 4 zaplanowanych) warsztatach z cyklu BEST MANAGERS uczestnicy rozwijali umiejętność delegowania, co w praktyce ma im pomóc opanować sztukę  efektywnej współpracy w zespołach.

Było merytorycznie, twórczo i  pracowicie. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak pracować z oporem u  innych, zwiększając skuteczność w delegowaniu, jak długofalowo angażować swoich pracowników, jak rozpoznawać i pracować z osobami o nastawieniu prewencyjnym i promocyjnym, w końcu jak zyskać więcej czasu dla siebie i  na ważna dla siebie cele. Gościem specjalnym tej edycji warsztatów był Mariusz Zawadzki, właściciel kilku restauracji w Trójmieście, który z  delegowaniem zadań ma do czynienia na co dzień. Opowiadał jak ważna jest  to umiejętność w jego przypadku i jak duże ma znaczenie dla rozwoju  jego biznesu. Warsztaty BEST MANAGERS to cykl szkoleń dla managerów pozwalających im doskonalić kluczowe kompetencje. Pomysłodawcą projektu  jest Monika Reszko, ekspert w dziedzinie komunikacji, a TORUS jest partnerem strategicznym tego wydarzenia. Kolejna edycja poświęcona  będzie zagadnieniu udzielania informacji zwrotnej (popularny feedback).

Udostępnij

Powiązane artykuły
TORUSowe SQUADY na Gdańsk Business Run 2018

temu

Blisko 1500 biegaczy i prawie 300 firmowych sztafet zameldowało się 2 września na starcie kolejnej edycji Gdańsk Business Run, a wśród nich 3 TORUSOWE SQUADY. Rywalizacja była zacięta, ale ważniejszy od miejsc był wspólny, charytatywny cel imprezy. Jak podają organizatorzy, z samych opłat startowych udało się łącznie zebrać blisko 110 tysięcy złotych, które trafią do beneficjentów tegorocznej edycji GBR. Torus był także jednym z organizatorów wydarzenia.
Gdańsk Business Run on WHEELS, czyli kółka na start!

temu

W dniu 9 sierpnia 2018 r., na 7. piętrze budynku ARGON odbyła się konferencja prasowa Gdańsk Business Run on Wheeels. Konferencję otworzyła Agnieszka Pleti, prezes Fundacji Poland Business Run, która opowiedziała o misji fundacji, o specyfice sztafety firmowej, integrującej zespoły oraz o samej idei CSR-u, realizowanej na wielu płaszczyznach projektu: biegania, organizowania oraz wspierania. 
TORUSOWE teamy jadą na Mistrzowstwa Polski w Siatkówce Plażowej

temu

Dwa żeńskie zespoły siatkarskie wspierane przez TORUSA zakwalifikowały się do występu w Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej. Pary Świstek/Słonecka oraz Saad/Wawrzyńczyk z powodzeniem rywalizowały w 9 turniejach stanowiących kwalifikacje, a druga z par kilkakrotnie pokonywała w nich zespoły kadrowe. Medalowe apetyty krajowego czempionatu zaspokoić będą mogły już niedługo. Tegoroczny turniej finałowy odbędzie się w Krakowie na przełomie sierpnia i września. Zapowiada się zacięta rywalizacja.
Poznaj Alchemię od KUCHNI!

temu

Kompleks biznesowy Alchemia to nie tylko nowoczesna przestrzeń biurowa, ale także bogata oferta usługowo-handlowa, z dominacją gastronomii.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.