BEST MANAGERS po raz drugi w Alchemii

BEST MANAGERS po raz drugi w Alchemii

Opublikowany

W dniu 23 stycznia w biurze TORUSA w budynku ARGON w ALCHEMII odbyła się druga edycja warsztatów BEST MANAGERS.

Blisko  20 uczestników tym razem doskonaliło umiejętność delegowania zadań. Czy umiejętne delegowanie zadań wpływa na efektywność pracy zespołu? Wszyscy managerowie znają odpowiedź na to pytanie, ale osiągnięcie poziomu  doskonałości w tym obszarze wcale nie jest łatwe. Dlatego na drugich (z 4 zaplanowanych) warsztatach z cyklu BEST MANAGERS uczestnicy rozwijali umiejętność delegowania, co w praktyce ma im pomóc opanować sztukę  efektywnej współpracy w zespołach.

Było merytorycznie, twórczo i  pracowicie. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak pracować z oporem u  innych, zwiększając skuteczność w delegowaniu, jak długofalowo angażować swoich pracowników, jak rozpoznawać i pracować z osobami o nastawieniu prewencyjnym i promocyjnym, w końcu jak zyskać więcej czasu dla siebie i  na ważna dla siebie cele. Gościem specjalnym tej edycji warsztatów był Mariusz Zawadzki, właściciel kilku restauracji w Trójmieście, który z  delegowaniem zadań ma do czynienia na co dzień. Opowiadał jak ważna jest  to umiejętność w jego przypadku i jak duże ma znaczenie dla rozwoju  jego biznesu. Warsztaty BEST MANAGERS to cykl szkoleń dla managerów pozwalających im doskonalić kluczowe kompetencje. Pomysłodawcą projektu  jest Monika Reszko, ekspert w dziedzinie komunikacji, a TORUS jest partnerem strategicznym tego wydarzenia. Kolejna edycja poświęcona  będzie zagadnieniu udzielania informacji zwrotnej (popularny feedback).

Udostępnij

Powiązane artykuły
PRO BALANCE, czyli dzień dziecka inaczej

temu

Dzień dziecka nie musi być obchodzony tylko 1 czerwca... Postanowiliśmy to udowodnić i 10 lipca w budynku ARGON zorganizowaliśmy wyjątkowe, aktywne warsztaty dla dzieci. Była to okazja dla dorosłych do wspólnej zabawy ze swoimi pociechami i poznania przy tym wielu niezwykłych osób, których pasje i zainteresowania mogą być dla nich inspirujące. Tym samym, uczestnicy naszego wydarzenia przeżyli krótką, ale intensywną przygodę ze sportem i aktywnością.
Co robią pszczoły w ALCHEMII?

temu

Na dachu budynku ARGON stanęły niedawno cztery prawdziwe ule, które zasiedliły jeszcze prawdziwsze pszczoły. Projekt „TORUS Beezzz” został zainicjowany przez nas, ale już teraz przyłączają się do niego kolejne firmy.
Operacja RH w ALCHEMII

temu

Krwi nie da się wyprodukować!
Kamień węgielny pod biurowiec OFFICYNA w Gdańsku Wrzeszczu - wmurowany

temu

W dniu 20 czerwca wmurowano kamień węgielny pod budowę I etapu biurowca OFFICYNA, powstającego w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Obiekt dostarczy na rynek 5,2 tys. mkw. powierzchni najmu, w tym blisko 4,2 tys. mkw. z przeznaczeniem na biura. Planowany termin oddania do użytku to III kwartał 2019 roku. Łącznie w ramach dwóch etapów inwestycji powstanie docelowo 11 tys. mkw. powierzchni najmu, w tym ponad 9 tys. mkw. biurowej.

Ostatni kamień węgielny pod Alchemią

Dnia 5 kwietnia wmurowano kamień węgielny pod budynek Neon, ostatni etap kompleksu biznesowego Alchemia powstającego w Gdańsku. Budynek stanowi architektoniczne i funkcjonalne dopełnienie inwestycji realizowanej przez firmę Torus od 2011 roku. Dostarczy na rynek ponad 35 tys. mkw. powierzchni najmu, w tym blisko 33,5 tys. mkw. z przeznaczeniem na biura.