Poznaj Alchemię od KUCHNI!
Poznaj Alchemię od KUCHNI!

Poznaj Alchemię od KUCHNI!

Opublikowany

Kompleks biznesowy Alchemia to nie tylko nowoczesna przestrzeń biurowa, ale także bogata oferta usługowo-handlowa, z dominacją gastronomii.

Rozpoczęliśmy kampanię promującą naszych najemców restauracyjnych i kawiarnianych ulokowanych w częściach parterowych. Akcja realizowana jest w mediach internetowych (trojmiasto.pl i serwis lokalnej Gazety Wyborczej), w social mediach oraz z wykorzystaniem nośników outdoorowych (ekran ledowy umiejscowiony przy skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej z ul. Jana Bażyńskiego). Oprócz tego, w pobliżu lokali rozdawane są kupony ze zniżkami, które zachęcić mają do odwiedzania kulinarnych punktów Alchemii. 
Alchemia od kuchni.png
Obecnie na szeroką ofertę składa się 11 różnych lokali, wśród których są zarówno znane sieciówki (Subway, Starbucks, Gorąco Polecam - Nowakowski), jak również autorskie koncepty (City Cafe, Bazar Smaków, Officyna Vinegre, Enjoy Food&life, BySTRO (wcześniej funkcjonujące pod nazwą Aleee pączki na 1001 sposobów), Pizza pasta & basta, Sugoi Sushi, Alchemia Wina). Różnorodna kuchnia (włoska, japońska, polska) i zróżnicowana oferta (śniadania, dania lunchowe, kolacje, przekąski) odpowiedzą na każdą potrzebę pracownika, studenta, a nawet okolicznego mieszkańca czy przypadkowego przechodnia. Korzystać można indywidualnie, rodzinnie i z przyjaciółmi, a wybrane lokale świetnie sprawdzą się też przy spotkaniach biznesowych.
W akcję promocyjną włączyła się okolicznościowo Autorska Pracownia Fryzjerska Joanna Tyszer zlokalizowana w wieży Ferrum. W miejscu tym jedzenia raczej nie znajdziemy, za to można sobie zafundować nową, wystrzałową fryzurę.
mapka_usługi.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
TORUSOWE teamy jadą na Mistrzowstwa Polski w Siatkówce Plażowej

temu

Dwa żeńskie zespoły siatkarskie wspierane przez TORUSA zakwalifikowały się do występu w Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej. Pary Świstek/Słonecka oraz Saad/Wawrzyńczyk z powodzeniem rywalizowały w 9 turniejach stanowiących kwalifikacje, a druga z par kilkakrotnie pokonywała w nich zespoły kadrowe. Medalowe apetyty krajowego czempionatu zaspokoić będą mogły już niedługo. Tegoroczny turniej finałowy odbędzie się w Krakowie na przełomie sierpnia i września. Zapowiada się zacięta rywalizacja.
PRO BALANCE, czyli dzień dziecka inaczej

temu

Dzień dziecka nie musi być obchodzony tylko 1 czerwca... Postanowiliśmy to udowodnić i 10 lipca w budynku ARGON zorganizowaliśmy wyjątkowe, aktywne warsztaty dla dzieci. Była to okazja dla dorosłych do wspólnej zabawy ze swoimi pociechami i poznania przy tym wielu niezwykłych osób, których pasje i zainteresowania mogą być dla nich inspirujące. Tym samym, uczestnicy naszego wydarzenia przeżyli krótką, ale intensywną przygodę ze sportem i aktywnością.
Co robią pszczoły w ALCHEMII?

temu

Na dachu budynku ARGON stanęły niedawno cztery prawdziwe ule, które zasiedliły jeszcze prawdziwsze pszczoły. Projekt „TORUS Beezzz” został zainicjowany przez nas, ale już teraz przyłączają się do niego kolejne firmy.
Operacja RH w ALCHEMII

temu

Krwi nie da się wyprodukować!